medale pamiątkowe medale pamiątkowe TML
27 lipiec

XIII Bieg Szlakiem Partyzantów z Lubatowej - wyniki

Napisał 

W naszym biegu uczestniczyło 174 osoby - 109 mężczyzn oraz 65 kobiet. Bieg ukończyło 172 zawodników. Wszyscy zawodnicy startowali w 6 grupach wiekowych z podziałem na grupy męskie i żeńskie. Jak co roku przewagę stanowili zawodnicy z Lubatowej (75 osób) ale duża grupa zawitała do nas z Ustrzyk Dolnych (14 osób), Krościenka Wyżnego (12 osób), Rudnika (10 osób), Krosna (9 osób) i Rzeszowa (7 osób) w sumie zawodnicy reprezentowali 29 miejscowości.

Wszyscy zawodnicy reprezentowali nasz kraj. Najstarszy zawodnik miał 66 lata a najmłodszy 4 lata i prawie 2 miesiące. Różnica czasów pomiędzy najszybszym i najwolniejszym zawodnikiem w grupie otwartej wynosiła około 26 minut. Wszyscy zawodnicy otrzymali medale pamiątkowe i nagrody. Wszystkm jeszcze raz serdecznie gratulujemy i dziękujemy za uczestnictwo. Oczywiście czekamy na Was za rok :)


1. uczniowie szkół podstawowych klas 1-3 na dystansie 1 km (K)

MiejsceNumerImięNazwiskoNazwa KlubuCzas
1 D90 Julia Prajzner KB GOSIR KROŚCIENKO 00:02:23
2 D86 Emilia Albrycht KB GOSIR KROŚCIENKO 00:02:27
3 TML103 Zuzanna Zając UKS Partyzant 00:02:33
4 TML115 Martyna Patlewicz Niezrzeszony 00:02:39
5 D69 Oliwia Wołtosz Niezrzeszony 00:02:52
6 D57 Gabriela Aszlar Niezrzeszony 00:03:00
7 D44 Felicja Parylak Niezrzeszony 00:03:04
8 D47 Izabela Matiasik MKS Halicz 00:03:07
9 D63 Nikola Kłótkowska Niezrzeszony 00:03:10
10 D30 Natalia Sucholewska Niezrzeszona 00:03:12
11 D72 Weronika Szewczyk Niezrzeszona 00:03:13
12 TML116 Amelia Jakieła Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Lubatowej 00:03:15
13 D1 Zuzanna Starowiejska Niezrzeszony 00:03:16
14 D24 Faustyna Michalak Niezrzeszony 00:03:20
15 D13 Oliwia Podlaszczak Niezrzeszony 00:03:22
16 D50 Milena Niziołek Niezrzeszony 00:03:24
17 D67 Oktawia Parylak Niezrzeszony 00:03:26
18 D55 Julia Podlaszczak Niezrzeszony 00:03:33
19 TML112 Oliwia Patlewicz Niezrzeszony 00:03:40
20 TML104 Luiza Zając Niezrzeszona 00:04:01
21 D10 Izabela Marek MTB MOSIR Dukla 00:04:02
22 TML110 Izabela Szczęsna Niezrzeszona 00:04:30
23 D39 Natalia Zima Niezrzeszony 00:04:31
24 D54 Milena Jakieła Niezrzeszony 00:04:32

2. uczniowie szkół podstawowych klas 1-3 na dystansie 1 km (M)

MiejsceNumerImięNazwiskoNazwa KlubuCzas
1 D18 Sebastian Garbowski SP KLIMKÓWKA 00:02:27
2 D85 Dawid Łoś Niezrzeszony 00:02:38
2 D34 Jakub Jakubczyk Niezrzeszony 00:02:38
4 D33 Kacper Ślifierz LKB Rudnik 00:02:40
5 D70 Bartek Niziołek Niezrzeszony 00:02:42
6 D17 Patryk Zięba Niezrzeszony 00:02:45
7 D11 Kamil Zając Niezrzeszony 00:02:50
7 D38 Oskar Zając Niezrzeszony 00:02:50
7 D26 Kacper Zając Niezrzeszony 00:02:50
10 D71 Cyprian Wołtosz Niezrzeszony 00:03:00
11 TML121 Kacper Pająk Niezrzeszony 00:03:02
12 D16 Michał Aszklar Niezrzeszony 00:03:06
12 D40 Filip Deryniowski UKS Partyzant 00:03:06
14 D62 Sławomir Błyskal MKS Halicz 00:03:08
15 D14 Kamil Marek MTB MOSIR Dukla 00:03:12
16 D4 Michał Jakubczyk Niezrzeszony 00:03:16
16 TML102 Szymon Zając Niezrzeszony 00:03:16
18 D58 Wiktor Turek Niezrzeszony 00:03:35
19 D80 Tobiasz Zima Niezrzeszony 00:03:44
20 D77 Krzysztof Ostach Niezrzeszony 00:03:48
21 TML114 Dawid Jakieła Niezrzeszony 00:03:55
22 TML113 Julian Patlewicz Niezrzeszony 00:03:59
23 TML108 Lucjan Klimkiewicz Niezrzeszony 00:04:15
24 TML109 Gabriel Klimkiewicz Niezrzeszony 00:04:18
25 D21 Julian Jakieła UKS Partyzant 00:04:30

3. Uczniowie szkół podstawowych klas 4-6 na dystansie 1 km (K)

MiejsceNumerImięNazwiskoNazwa KlubuCzas
1 TML101 Julita Krzyżanowska Klub Biegacza Krościenko Wyżne 00:02:05
2 D35 Alicja Matiasik MKS Halicz 00:02:12
3 TML106 Kamila Kania UKS Partyzant 00:02:26
4 TML99 Dominika Hawrot Klub Biegacza Krościenko Wyżne 00:02:29
5 TML107 Julia Murdzek UKS Partyzant 00:02:30
6 D8 Daria Deryniowska UKS Partyzant 00:02:31
7 D7 Zuzanna Kapica Niezrzeszona 00:02:41
8 D28 Pola Imielińska LKB Rudnik 00:02:49
9 D20 Alicja Karwacka Niezrzeszony 00:02:50
10 D25 Honorata Ceglarz Niezrzeszony 00:02:51
11 TML111 Kamila Patlewicz Niezrzeszony 00:02:55
12 D46 Roksana Turek Niezrzeszony 00:03:05
13 D52 Zuzanna Pająk LKB Rudnik 00:03:08
14 TML105 Martyna Parylak Niezrzeszona 00:03:26

4. Uczniowie szkół podstawowych klas 4-6 na dystansie 1 km (M)

MiejsceNumerImięNazwiskoNazwa KlubuCzas
1 D12 Aleksander Grygoler Klub Biegacza Krościenko Wyżne 00:01:55
2 D22 Tomasz Folcik Niezrzeszony 00:01:56
3 D74 Bartłomiej Ostach Niezrzeszony 00:02:03
4 TML100 MIkołaj Gerlach Klub Biegacza Krościenko Wyżne 00:02:04
5 D9 Krystian Ślifierz LKB Rudnik 00:02:14
6 D68 Dawid Markowski MKS Halicz 00:02:16
7 D41 Wiktor Zając Szkoła Podatwowa im. Jana Pawła II w Lubatowej 00:02:18
7 D5 Kamil Warchoł EKO BALL SANOK 00:02:18
7 D15 Adam Zając Niezrzeszony(a) 00:02:18
10 D73 Kaceper Wielobób Niezrzeszony 00:02:20
11 D37 Nikodem Gwóźdź MKS Halicz 00:02:26
12 D3 Paweł Kuc MKS Halicz 00:02:28
13 D65 Kacper Kasprzycki UKS Partyzant 00:02:32
14 D48 Wiktor Zając UKS Partyzant 00:02:34
15 D43 Miłosz Zima Niezrzeszony 00:02:42
16 D36 Karol Jakieła UKS Partyzant 00:03:04

5. uczniowie gimnazjów publicznych na dystansie 2,5 km (K)

MiejsceNumerImięNazwiskoNazwa KlubuCzas
1 D45 Małgorzata Pernal IKN Górnik Iwonicz Zdrój 00:08:23
2 TML122 Patrycja Wójcik Klub Biegacza Krościenko Wyżne 00:08:30
3 D49 Urszula Filip MKS Halicz 00:08:34
4 TML118 Magdalena Turek Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Lubatowej 00:09:10
5 TML120 Karina Hawrot Klub Biegacza Krościenko Wyżne 00:09:26
6 TML97 Daria Sowa Niezrzeszony 00:09:32
7 D2 Karolina Matiasik MKS Halicz 00:10:55
8 TML117 Julia Łoś Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Lubatowej

00:11:43


 6. uczniowie gimnazjów publicznych na dystansie 2,5 km (M)

MiejsceNumerImięNazwiskoNazwa KlubuCzas
1 D66 Michał Latkiewicz Niezrzeszony 00:06:34
2 TML12 Dawid Stanisz IKN Górnik Iwonicz Zdrój 00:06:36
3 D81 Karol Sokół LUKS Burza Rogi 00:06:38
4 TML119 Szymon Gużkowski MOSIR Krosno 00:06:50
5 D19 Bartosz Bernaciak LKB Rudnik 00:07:37
6 D61 Jakub Jakubczyk LKS Lubatowa 00:07:52
7 D6 Kamil Zając Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Lubatowej 00:07:59
8 D76 Konrad Kijowski Niezrzeszony 00:08:10
9 D84 Jakub Wierdak LUKS Burza Rogi 00:08:22
10 D29 Patryk Rygiel Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Lubatowej 00:08:43
11 D27 Paweł Kania IKN Górnik Iwonicz Zdrój

00:09:10


7. „grupa otwarta” od 16 do 30 roku życia na dystansie 8 km (K)

MiejsceNumerImięNazwiskoNazwa KlubuCzas
1 TML39 Klaudia Cichoń IKN Górnik Iwonicz Zdrój 00:30:14
2 TML 46 Iwona Sulowska AZS AWF Kraków Masters 00:30:15
3 TML 48 Katarzyna Szepieniec Rzeszowskie Gazele i Gepardy 00:32:17
4 TML38 Natalia Kwiecień LKB Rudnik 00:34:03
5 TML44 Aleksandra Szewczyk LUKS Burza Rogi 00:34:54
6 TML9 Klaudia Pęcak KKB MOSiR 00:37:06
7 TML50 Katarzyna Smolik Niezrzeszony 00:39:36

8. „grupa otwarta” od 16 do 30 roku życia na dystansie 8 km (M)

MiejsceNumerImięNazwiskoNazwa KlubuCzas
1 TML32 Patryk Pawłowski SPARTA STALOWA WOLA 00:22:56
2 TML56 Kamil Mezglewski KB GOSIR KROŚCIENKO 00:24:45
3 270 Marcin Kuliga KKB MOSiR 00:24:57
4 TML29 Ignacy Domiszewski MKS Halicz 00:25:06
5 TML54 Dominik Kijowski KB GOSIR KROŚCIENKO 00:26:15
6 TML35 Mateusz Haczela MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 00:27:37
7 TML4 Bartłomiej Raś KKB MOSiR 00:27:50
8 TML55 Bartosz Smolik Niezrzeszony 00:28:18
9 TML21 Jerzy Krzanowski IKN Górnik Iwonicz Zdrój 00:28:30
10 TML74 Mateusz Markuszka KKB MOSIR KROSNO 00:29:15
11 TML3 Kamil Chłap Niezrzeszeni 00:29:26
12 TML 1 Wiktor Sroka Niezrzeszony 00:31:57
13 TML18 Patryk Jakieła IKN Górnik Iwonicz Zdrój 00:32:05
14 TML19 Michał Szwast IKN Górnik Iwonicz Zdrój 00:32:10
15 TML20 Michał Krzanowski IKN Górnik Iwonicz Zdrój 00:32:12
16 TML68 Bartłomiej Kasprzycki IKN Górnik Iwonicz Zdrój 00:32:15
17 TML71 Marcin Kielar Niezrzeszony 00:32:27
18 TML65 Kamil Górniak FINISH 00:32:30
19 TML13 Daniel Stanisz Niezrzeszony 00:32:40
20 TML36 Maciej Zając Niezrzeszony 00:33:00
21 TML47 Kamil Ziajka Niezrzeszony 00:34:13
22 TML59 Grzegorz Zygmunt LKS Lubatowa 00:34:57
23 TML57 Michał Zygmunt LKS Lubatowa 00:39:10
24 TML49 Michał Szepieniec Rzeszowskie Gazele i Gepardy 00:39:13
25 TML76 Kamil Krukar Niezrzeszony 00:40:40

9. „grupa otwarta” od 31 do 40 roku życia na dystansie 8 km (K)

MiejsceNumerImięNazwiskoNazwa KlubuCzas
1 TML 61 Katarzyna Albrycht Niezrzeszona 00:27:05
2 TML 62 Marta Prajzner Niezrzeszona 00:29:01
3 TML40 Agnieszka Matyiek LKB Rudnik 00:29:55
4 TML15 Adrianna Sikorska Niezrzeszona 00:35:03
5 TML25 Agata Lenkiewicz-Bardzińska KKB MOSiR 00:40:09
6 TML64 Urszula Kandefer Ideo.pl 00:43:45
7 TML24 Anna Rosiek MKS Halicz 00:47:10

10. „grupa otwarta” od 31 do 40 roku życia na dystansie 8 km (M)

MiejsceNumerImięNazwiskoNazwa KlubuCzas
1 TML 75 Daniel Wosik LKB Rudnik 00:23:58
2 TML16 Paweł Sikorski Niezrzeszony 00:24:51
3 TML53 Krzysztof Kijowski Niezrzeszony 00:26:54
4 TML 26 Krzysztof Blyskal MKS Halicz 00:32:39
5 TML 63 Marcin Kandefer Ideo.pl 00:33:05
6 TML 28 Krzysztof Bęben Niezrzeszony 00:33:57
7 TML 70 Marcin Zając UKS Partyzant 00:34:30
8 TML58 Jarosław Zygmunt LKS Lubatowa 00:34:48
9 TML 27 Wiktor Chojnacki Niezrzeszony 00:34:52
10 TML7 Konrad Kowalski Niezrzeszony 00:35:38

11. „grupa otwarta” powyżej 40 roku życia na dystansie 8 km (K)

MiejsceNumerImięNazwiskoNazwa KlubuCzas
1 TML22 Maria Domiszewska MKS Halicz 00:30:09
2 TML8 Marzena Moskal Niezrzeszony(a) 00:31:23
3 TML60 Ewelina Borowska-Pawluś JSC 00:32:35

12. „grupa otwarta” powyżej 40 roku życia na dystansie 8 km (M)

MiejsceNumerImięNazwiskoNazwa KlubuCzas
1 TML34 Robert Gleń MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 00:26:00
2 TML30 Stanisław Łańcucki SKB 00:26:33
3 TML51 Edward Jakieła IKN Górnik Iwonicz Zdrój 00:27:37
4 TML37 Sylwester Dudek LKB Rudnik 00:28:55
5 TML66 Stanisław Górniak FINISH 00:28:57
6 TML67 Robert Albrycht Niezrzeszony 00:29:47
7 TML2 Mirosław Mika Niezrzeszony 00:30:14
8 TML45 Paweł Jakubczyk Niezrzeszony 00:31:19
9 TML 10 Wojciech Gołąbek MTB MOSIR Dukla 00:32:00
10 TML5 Krzysztof Zdeb EKO BALL SANOK 00:33:26
11 TML23 Wojciech Domiszewski MKS Halicz 00:33:47
12 TML14 Ryszard Klamut Niezrzeszony 00:34:00
13 TML31 Grzegorz Oleksyk MKS Halicz 00:34:07
14 TML69 Adam Kustroń Niezrzeszony 00:35:05
15 TML17 Dariusz Subik Klub Biegacza ATHLETIC 00:35:24
15 TML72 Józef Urbański KKB MOSiR 00:35:24
17 TML43 Adam Krukar Niezrzeszony 00:36:35
18 TML 6 Jan Ostrowski KKB MOSiR 00:37:57
19 TML42 Piotr Bril MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 00:38:13
20 TML33 Mariusz Biskup MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 00:48:05

Czytany 2314 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 01 sierpień 2016 22:09
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Zaloguj się, by skomentować